Ürünler
Alternate Text

Teknolojik CRM!

Teknolojik CRM ile profesyonel bir CRM sisteminde olması gereken tüm özellikleri kullanarak iş süreçlerinizi kolayca takip edebilir, iş verimliliğinizi ve işletmenizin karlılığını arttırabilirsiniz.

Alternate Text

Web Portalları!

Kurumsal, Dükkan Web Sitenizi Bize Bırakın Özgün Tasarımlarımızla İşinizi Anlatın Ve Tanıtın

Alternate Text

Mobil Uygulamaları!

Uygulamanızı hazırlatırken hızla büyüyen ve Amerika akıllı telefon pazarının %60 'ına hakim olan Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulama indirme istatistiğiyle kullanıcılarınız için her zaman cazip olacaktır.

Alternate Text

Santral Ve Ses Sitemleri!

Uzak Sekreter, bir Teknolojik Bilişim İnternet Hizmetleri Ltd.Şti. hizmetidir. Teknolojik Bilişim, internet teknolojileri üzerinde hizmet üretmek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur. Şirketin, Ödeme Sistemleri, e-ticaret, çağrı merkezi hizmetleri gibi çeşitli alanlarda yatırımları ve çalışmaları mevcuttur.

Alternate Text

E-Fatura Ödeme Yazılımları!

e-Fatura, bir fatura çeşididir, elektronik ortamda hazırlanır. Maliye’nin sunucuları üzerinden alıcı ve satıcıya iletilir. Ayrıca kağıda basılmaz. İtiraz süreleri, iptal ya da iadesi kağıt faturaya göre farklılık gösterir.

Alternate Text

Yazılım Projeleri

Masaüstü yazılımlar, son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan yazılımlardır. Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir.

Alternate Text
WEB/MOBİL
ARAYÜZ
Alternate Text
KULLANICI DOSTU
TASARIM
Alternate Text
HIZLI ESNEK
UYGULAMA

PARTNERLERİMİZ

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
BÜLTEN ABONELİĞİ
En güncel gelişmelerimizden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayın ve kayıt olun...
TEKNOLOJİK BİLİŞİMTeknolojik Bilişim - Mimar Sinan Mahallesi 83 Sokak No:4 Esenler / İstanbul
Alternate Text
+90 212 909 06 66
teknolojikbisim.com.tr