HAKKIMIZDA

Teknolojik Bilişim 2006 yılında müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) alanında yazılım hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Şirketimizde saha ekiplerinin yönetilmesi başta olmak üzere şirketlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirilmektedir. Yaklaşık 10 yılda geliştirdiğimiz ve halen geliştirmekte olduğumuz Teknolojik CRM sayesinde dinamik yazılımlar hazırlayabilmekte ve projeler üzerinde hızlı şekilde yazılımsal değişiklikler yapabilmekteyiz. Teknolojik Bilişim ihtiyaca özel yazılım projelerinin kısa zamanda üretilebilmesini ve hayata geçirilebilmesini sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, yüksek teknolojiye sahip, kullanıcı dostu, insan ve çevreye saygılı ürün / hizmet sunmak.

Misyonumuz

Küresel pazarda web ve mobil tabanlı, akıllı ve esnek CRM ve Desktop Yazılımlar İle çözümleri üreterek müşterilerimize katma değer sağlamak.

Kalite Politikamız

Ulusal ve Uluslararası standartlar doğrultusunda hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlayacak, yönetmeliklere uygun , son teknoloji yazılım ürünleri üretmek.

Kalite Yönetim Sistemini Çalışanların tam katılımıyla uygulamak ve sistemin etkinliğini arttıracak sürekli iyileşmeyi sağlamak.

Alternate Text
Sosyal Sorumluluk Politikamız

Teknolojik Bilişim tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eder.

Ülkesine, müşterilerine, çevreye ve topluma karşı üzerine düşen görevleri şirket kalite politikalarıyla entegre şekilde yerine getirir. -

Veribilim Yazılım, ülkemizin ve şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda güncel teknolojiye paralel olarak yazılım sistemleri üreterek insanların hayatlarını kolaylaştırır. 21. Yüzyıldaki sektördeki küresel gelişmeleri takip ederek müşterilerinin çağın teknolojisine ulaşmasını sağlar. -

Tüm çalışanlara karşı eşit ve şeffaf bir yönetim politikası sergiler. Çalışanların kariyer hedeflerini ve bireysel gelişimlerini şirket hedefleriyle uyumlu şekilde yürütür. Ücret politikasını çalışanların bilgi ve becerilerine göre değerlendirir. Çalışanlarını eğiterek verimliliklerini arttırır. Müşteri memnuniyeti odaklı ve iş ahlakına uygun şekilde sorumluluklarının tamamını yerine getirerek çalışır. -

  • Tüm yasal düzenlemelerre uygun olarak hareket eder. -
  • Güvenli, sağlıklı ve doğal ortama uygun bir ortamda tüm faaliyetlerini gerçekleştirir -
  • Sporu , sosyal ve kültürel faaliyetleri, destekler.
  • Tüm faaliyetlerini toplumsal gelişimi ve bilimsel ilerlemeyi referans alarak gerçekleştirir.
BÜLTEN ABONELİĞİ

En güncel gelişmelerimizden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayın ve kayıt olun...

Alternate Text
WEB/MOBİL
ARAYÜZ
Alternate Text
KULLANICI DOSTU
TASARIM
Alternate Text
HIZLI ESNEK
UYGULAMA

PARTNERLERİMİZ

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
BÜLTEN ABONELİĞİ
En güncel gelişmelerimizden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayın ve kayıt olun...
TEKNOLOJİK BİLİŞİMTeknolojik Bilişim - Mimar Sinan Mahallesi 83 Sokak No:4 Esenler / İstanbul
Alternate Text
+90 212 909 06 66
teknolojikbisim.com.tr