Santral Ve Ses Sistemleri
Alternate Text

Uzak Sekreter

Uzak Sekreter, bir Teknolojik Bilişim İnternet Hizmetleri Ltd.Şti. hizmetidir. Teknolojik Bilişim, internet teknolojileri üzerinde hizmet üretmek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur. Şirketin, Ödeme Sistemleri, e-ticaret, çağrı merkezi hizmetleri gibi çeşitli alanlarda yatırımları ve çalışmaları mevcuttur.

Türkiye'de uzaktan sekreterlik, sanal ofis, kiralık ofis gibi kavramlar henüz oluşmamışken, öncü bir ruh ile bu sektörün gelecekte ticaret yapan vatandaşlara katkısı ve gelişeceğini öngörerek çalışmalarımıza başladık.

Dün her görüştüğümüz insan projemize şüphe ile bakıyor, böyle bir işin ülkemizde olamayacağını belirtiyordu. Bu gün hemen her ilde kiralık ofisler var. Bir çok sekreter şirketi ortaya çıkmış durumda.

Uzak Sekreter'in diğer şirketlerden ne gibi farkları var ?

Öncelikle bu işe aynı zamanda başlayan ilk iki şirketten birisiyiz. Dolayısıyla yaşamış olduğumuz tecrübeler diğer şirketlerden fazla. Teknik anlamda yazılım ve sistem mühendislerinden oluşan çok iyi bir ekibimiz var, Ankara ve İstanbul'da şubelerimiz mevcut olduğundan saha desteğimiz oldukça güçlü. Bu işin temeli olan telekom sektöründe çok güçlü partnerlerimiz mevcut. Ama hepsinden önemlisi, tamamen müşteri odaklı oluşumuz.

Bu sebeple her bir müşterimizin kendisine atanmış bir sekreteri var. Kiminle muhatap olacağı belli. Dolayısıyla onların alışkanlıklarını biliyoruz. Nerde nasıl davranılacağını öğreniyoruz ve biliyoruz. Teknik altyapımız ile bu bilgileri diğer sekreterlerimiz ile paylaşıyoruz. Müşterilerimizin talep ve isteklerini kendi isteklerimizin önünde tutuyoruz. Müşterimizi memnun edemiyorsak çalışamayız mantığı ile onlara en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Güvenlerini boşa çıkarmaktansa para kaybetmeyi tercih ediyoruz.

İşte bu sebepler nedeniyle sektörde en çok tercih edilen sekreterlik / asistanlık şirketiyiz.

Uzak Sekreter ailesi olarak amacımız, mevcut teknolojileri, akılcı ve pratik çalışmalar ile insanların hayatını kolaylaştırıcı uygulamalar haline getirmek ve kaliteli, güvenilir iş ahlakımız ile birleştirerek büyük değerler yaratmak.

Uzak Sekreter Nasıl Çalışır?

  • Şirket telefonunuzu veya cep telefonunuzu Türk Telekom veya kullandığınız diğer bir operatör ile yönlendirme yapılması ile,
  • Sabit telefon hattınız yok ise, adınıza temin edilecek, bölgenizin alan kodu ile başlayan sabit telefon numaranızın sistemimize tanımlanmasıyla

Çağrılarınızın Uzak Sekreter Çağrı Yönetim Merkezine yönlendirilmesi ni sağlayarak. Gelen çağrılarınızın, çağrı yönetim uzmanları tarafından firma ünvanı ile karşılanması, arayanlardan talep edilen iletişim bilgilerinin alınması ve ilgili kişinin dâhili telefonuna ya da cep telefonuna aktarma/bağlama gerçekleştirilmesi. Sonrasında alınan iletişim bilgilerinin ilgili kişiye çağrı anında anlık, gün sonunda toplu olarak @-mail/SMS yolu ile raporlanması şeklinde çalışır.

Aynı zamanda Uzak Sekreter aboneleri için Çağrı Yönetim Uzmanlarımız; Randevularınızı organize ederken, seyahat bileti, Konaklama ve Restoran rezervasyonları vb. asistanlık görevlerini de yerine getirmektedir. Uzak Sekreter ile çalışmak siz değerli abonelerimize hem maliyet açısından yüksek avantaj sağlarken, aynı zamanda, gelen çağrılarınızın cep telefonunuza aktarma/bağlama yapılabilmesi ile ofise bağımlı kalma zorunluluğunuzu ortadan kaldıracaktır.

Üstelik cep telefonunuzu kapatmanız gereken zamanlarda da birkaç tuşa basarak, cep telefonunuzu sabit numaranıza yönlendirebilir ve cep telefonunuza gelen çağrılarınızı da sekreterinizin karşılamasını sağlayabilirsiniz.

Uzak Sekreter hizmetlerinden faydalanabilmek için, Ofis-telefon hattı vb. yatırımların yapılmasına ihtiyaç yoktur. Home Office/Freelance çalışıyorsanız da hizmetlerimizden tarafınıza temin edilecek olan (BTK tarafından lisanslandırılan telekom operatörülerinden) bölgenizin 0 212 - 0 216 - 0 312 gibi alan kodu ile başlayan sabit telefon numaranız ile faydalanabilir, bu numaraları kartvizitinizde, web sayfanızda ve paylaşmak istediğiniz her yerde sabit telefon numarası olarak kullanabilirsiniz.

Alternate Text
WEB/MOBİL
ARAYÜZ
Alternate Text
KULLANICI DOSTU
TASARIM
Alternate Text
HIZLI ESNEK
UYGULAMA

PARTNERLERİMİZ

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
BÜLTEN ABONELİĞİ
En güncel gelişmelerimizden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayın ve kayıt olun...
TEKNOLOJİK BİLİŞİMTeknolojik Bilişim - Mimar Sinan Mahallesi 83 Sokak No:4 Esenler / İstanbul
Alternate Text
+90 212 909 06 66
teknolojikbisim.com.tr